76623

پنج هیرو که باید در پچ ۷٫۲۰ بازی کنید

بالاخره ۷٫۲۰ منتشر شد ! که علاوه بر تغییرات کوچک فراوان ۳۷ تغییر در لول های هیرو ها ایجاد شده است,شما باید از کدوم ها برای اسپم در بازی های Pub استفاده کنید ؟

Slark, The Nightcrawler
هیرو Slark بیشترین Buff ها را بطور غیرمستقیم دریافت کرد.نه تنها لول های این هیرو بهبود پیدا کرد بلکه تنها هیرویی است که میتواند بدون استفاده از Ultimate خود حریف رو در حالت Leach قرار دهد.Leach مانع Teleport و اسپل های Mobility میشود,این بدین معنی است که اگر شما روی حریف Pounce کنید اونا برای فرار تقلا خواهند کرد
این ماهی زندانی همچنان Buffهایی در رابطه با Ultimate خود دریافت کرد,افزایش مدتش با lvlup شدن.یکی دیگه از تغییرات این هیرو که به اصتلاح “رو مخی” هست گرفتن یک Agility بعد از هر Kill است.با توجه به زیاد شدن Teamfight ها این هیرو ظرفیت داره تا بسیار شگفت انگیز واقع بشه.
تنها مشکل در تغییرات جدید برای این هیرو,تغییر در Force staff است که فقط موجب ازبین رفتن Leach که در اثر Punce بوجود امده است میشود,اگه در بازی های اخیرتون روبروی Slark به مشکل برخوردید این ایتم میتواند یک راه حل عاقلانه باشد.

Jah’rakal, The Troll Warlord
اکثریت Bash ها در بازی دچار تغییر شدند,ولی ماله Troll Warlord کاملا حذف شد,و حالا لول ها جایگزین بسیار مفیدتر هستند.این تغییر حالا به این هیرو توانایی خریدن Basher و Abyssal Blade رو میدهد,این ها ایتم های منحصر به فرد این هیرو شده اند
در استانه تغییرات ۷٫۲۰ این هرو یکی از هیرو هایی است که Buff های بسیاری دریافت کرد,شانس درصدی لول اولش نیز تغییر کرد تا با لول هایش قیاص بشود,محدودیت (Fervor Stack)لول سومش نیز کمتر شد و حالا قابلیت Stack بیشتری دارد,و Ultimate این هیرو هم با تغییر بزرگی مواجه شد.
در حال حاظر Ultimate این هیرو یکی از قویترین ها محسوب میشه.تعدادی Buff انگشت شمار به Battle Trance جدید اضافه شده,علاوه بر Atack speed بسیار بالا,Movemesnt Speed وLifesteal این هیرو نمیتونه بمیره و یا Slow بشه.اگه این هیرو قدرت رنکاپ شما را ندارد,ما مطعن نیستیم چیزی داشته باشه.

Aggron Stonebreak, the Ogre Magi
قبلا این هیرو رو حتی در نقش Carry هم دیده بودیم,ولی تغییرات حال حاظر Role این هیرو رو بیشتر مبهم کرد.یک ایده عالی برای پیک در بازی های Pub شما,حالا Multicast روی ایتم هایی که دارای Target برای Use کردن هستند نیز کار میکنند.توانایی چندین Silence,Hex و ایتم های دارای Target دیگر میتونه تاثیر زیادی در Team fight ها داشته باشه.
این قابلیت جدید فقط روی ایتم های هجومی کار میکند (که بر روی حریف و Unit های حریف و Creep های جنگل استفاده میشوند),این بدین معنی است که حتی Midas هم قابلیت Multicast دارد.احتمالات برای چگونگی بازی کردن این هیرو جاده ای بی انتهاست.حالا ایده ها و پایداری زیادی برای بازی کردن این هیرو در Build های مختلف است که قبلا قابل فکر هم نبود.
در استانه بهبود شگفت انگیز Ultimate این هیرو,Cooldown لول های Fire Blast و Bloodlust نیز کم شد و Cast range لول Ignite هم افزایش یافت.Buff های زیاد و بهبود Ultimate این هیرو میتونه Ogre Magi رو به Core بهتری نسبت به قبل تبدیل کنه,یا شاید فقط یک Support قوی تر.

Gondar the Bounty Hunter
یکی دیگر از هیرو هایی که با تغییرات زیاد و خوبی مواجه شد,Bounty قطعا یکی از هیرو هایی هست که باید در بازی های Pub خودتون بهش توجه کنید.با تغییراتی در Jinala و Shadow Walk,نقش Bounty در بازی اتفاقا بیشتر و بهتر از چیزی هست که از اسمش پیداست.
لول Jinada که به صورت Passive به این هیرو Crit رو میداد حالا فقط Bonus Damage میزند,قابلیتی که از Shadow Walk حذف شده بود.علاوه بر این وقتی که Jinada اماده باشد میتوانید با استفاده از ان گلدی از حریف برای خودتان بگیرید که وقتی Max lvl بشود فقط ۳ ثانیه Cooldown دارد,این بدین معنی است که هیرو میتواند در هر ۳ ثانیه ۳۰ گلد از حریف بگیرد.
چند تغییر جزعی در Track و حالا Bounty انتخاب موثرتری نسبت به قبل بنظر میرسد.با بهبود یافتن Strengh gain.(مقدار Strengh دریافتی بعد از هر lvlup) و Strengh شروع بازی مشکلاتی که مسیر رو برای این هیرو دشوار کرده بودند برطرف شده اند.

Magina the Anti-Mage
هیرویی که در Patch قبل به سختی دیده میشد, این دفعه با Buff های زیادی مواجه شد.تغییر در Spell Shield باعث شد علاوه بر اینکه که کار قبل را انجام میدهد شامل قابلیت Aghanim برای این هیرو در زمان کوتاهی شود.میتوان گفت یک Lotus Orb مهارنشدنی.معمولا بازیکنان ایتم Aghanim رو برای Anti-Mage یک چیز لازم برای کامل کردن این هیرو میدانستند,ولی این تغییر این نیاز رو با یکی از Lvl های هیرو برطرف کرد.
یک انتخاب هوشمند و مفید,حالا همراه با مهارتی مهار نشدنی;چیزی که معمولا بازیکنان از بازی کردن مقابلش شکایت میکنند.فارم بصرفه و بالا به کنار,Anti-Mage چیزی رو داره که در ابتدای بازی میتونه کمک بسیاری بهش کنه,شروع بازی با ۴۲۰۰Gold این هیرو رو از Patch قبل قوی تر میکند,Anti-Mage قطعا یکی از هیرو هایی هست که میتواند بهتون برای افزایش MMR کمک بسیاری کند.

 

کاری از گروه دوتا۲لیگا / آماده سازی و ترجمه : عرفان

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *