fear-PGL

بازگشت Fear این بار در J.Storm

بازیکن “Fear” جایگزینی جدید برای “Milan” در تیم J.Storm

 

 

جایگزینی Milan “MiLAN” Kozomora توسط Clinton “Fear” Loomis در امید آینده ای بهتر برای تیم در سال جدید .

از زمان خداحافظی تیم Evil Geniuses از Clinton ” Fear” Loomis ، بازیکن مشهوز و ماهر آمریکایی بیشتر بر روی پدر بودن تمرکز داشت و همنیطور هم هرزگاهی در مسابقات نیمه نهایی رقابت می کرد . و در آخر ، او یکی از خبره ترین بازیکنان آزاد و بدون تیم بود برای استخدام بود .
حالا ، قبل از شروع سال جدید ، Fear به سمت خانه و هم تیمی های جدیدش در New York می رود .

مدیر این تیم بیانه ای نسبت به تغییر ایجاد شده داشت :
“اول از همه ، ما قصد تشکر از Milan را برای خدمت و همکاری اش در طول این فصل را داریم، این تصمیمات به هیچ گونه آسان نیستند و ما از رفتن او ناراخت هستیم . او یک بازیکن حرفه ای و با استعداد ، فردی دوست داشتنی است و آرزوی بهترین هارا برای او داریم .
و در مورد Fear ، ما خیلی هیجان زده هستیم که یکی از افسانه های Dota را خوش آمد بگوییم . ما مشتاق این هستیم که از او یاد بگیریم و ببینیم که چه چیزی را می تواند به گروه بیاورد . ”

این خبر برای کل جامعه ی Dota آنی و غیرقابل پیش بینی بود چون تیم را بصورت کامل و یکپارچه میدیدند .

در اوایل Septermber ، سه تا از بیازکنان جنگ ( WAR ) بیان کردند که می خواهند بر گردند پیش همدیگر – Milan ” MiLAN” Kozomara و Lee “Forev” Sang-don و Jonathan Bryle “bryle” Santos De Guia . این دفعه آنها بازیکنان قدیمی و باتجربه ای مانند David ” Moo” Hull که تبدیل به یک مامور بدون ماموریت بعد از ۲ سال بازی برای تیم compLexity Gaming شد . به همراه آن ، مربی قدیمی آنها ، Park “March” Tae-won برگشته است که احتمالا Position یا جای پنجک در این تیم را به عنوان Support پر کند .

زیاد زمانی طول نکشید که این گروه مورد توجه همگی قرار بگیرد ، و توانستند زیر عنوان J.Storm ، در Queens-New York شروع به بازی کنند .

به سرعت آنها توانستند موفق شوند ، یک جای در اولین مسابقه ی Major بگیرند ، Kuala Lumpur Major و در آنجا در جایگاه نهم و تمام کردن رده ی ۱۲ خودی نشان دادن . و فقط یک ماه بعد بود که تیم توانست جایگاه دوم و تحسین برانگیز در مسابقات الکترونیکی جهانی بدست بیاورند برای Dota 2 در Las Vegas . و در آخر موفق شدند در Major بعدی جایی پیدا کرده و جای خود را در Chongqing Major و در ESL One Katowice 2019 از دست دادند .

لیست بازیکنان جدید تیم J.Storm :

۱ – David “Moo” Hull
۲ – Jonathan “Bryle” De Guia
۳ – Lee “FoREv” Sang-don
۴ – Clinton “Fear” Loomis
۵ – Park “March” Tae-won
۶ – Jimmy “Demon” Ho ( مربی )

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *