Drow-Ranger-archer-bow-and-arrow-Precision-aura-Frost-arrows-Dota-2-hero-HD-Desktop-Wallpapers-for-Mobile-phones-Tablet-and-PC-1920x1080-915x515

سلطه ی Drow Ranger ادامه دارد

در دو هفته ی اخیر، مقدار Winrate این هیرو %۷ افزایش یافته و با رسیدن Major بیشتر هم میشود.

Drow همیشه هیرویی بوده که یا اول Ban/Pick می شد و در Minor ای که اتفاق افتاد شاهده آن بودیم که NiP و EHOME با این هیرو بازی ها را بردند.
در بازی های Pubs مقدار Winrate هیرو %۵۷ است ( در رنک های Legend + Ancient ) و مقدار %۵۴ در رنک Divine. این هیرو یک Pick عالی در مقابل هیروهای Necrophos و Viper است. برای بازیکنان حرفه ای، یک شرایط برد اتفاق می افتد همراه با پیک Drow Ranger بدلیل اینکه در Early و MId گیم تواناست و Talent ها و Skill هایش خیلی با Late گیم سازگار است.
اگر Drow با تیمش هماهنگ باشد، می تواند Stack های Ancient را به محض رسیدن به لول ۶ بزند. تنها کاری که باید انجام داد این است که به محض اینکه Drow لول ۶ شد، Lane را رها کرده و به مثلت فارم ( Jungle ) رفته.

 

تاریخچه Nerf ها

روندی که پیش می رود بر خلاف Nerf ها و Buff هایی است که در Patch های اخیر اعمال شده است. دو تغییر بزرگی که اتفاق افتادند این است که Wraith Band و Stat های Main این هیرو تغییر کردند.
آیتم Wraith Band مقدار Agility کمتری می دهد و دیگر Drow Ranger بیست و پنج درصد اضافه از آنرا دریافت نمی کند. با یک لول اصلی که به Agility وابسته است، این تغییر باعث تضعیف هیرو شد. Drow Ranger یک هیرویی است که به آیتم نیازمند هست و توانایی و ضربه ی خودش را با آتیم های Mid-Game و Wraith Band بدست می آورد.

به همراه آن Stat های اضافه Power Treads از ۱۴ به ۱۰ کاهش یافت.
این هیرو توانایی این را داشت که تا قبل از ۳۰ دقیقه بازی را به پایان برساند و در Team-Fight ها بدرخشد ولی تغییر در Marksmanship ( اضافه شدن ۱۲۰ درصد Damage اضافه + کشتن آنی Creep ها ) باعث دگرگونی در Play-Style این هیرو شد.

با کمی تغییرات بیشتر می تواند جای خود را در Meta ” دوباره ” بدست آورد.

تعدادی از BUFF های اصلاحی

DrowRanger Talent Tree

DrowRanger Talent

با تغییر Precision Aura به Attack Speed خالص، تلنت Attack Speed این هیرو کاملا بی فایده بود. تغییر این تلنت به ۱۰ تا Agility، باعث ایجاد بزرگترین تغییر Winrate در انتخاب Talent ها برای این هیرو شد ( %۱۳ ). نسبت به شرایطی که در آن قرار دارد، تلنت Gust/Knockback می تواند مفید باشد ولی به این معنا است که هیرو دیگر در Range برای Attack دادن نیست.
بعد از آن در Patch 7.21d مقدار Base Damage + Agility هیرو تغییر کرده و همان Damage ای را که داشت به او داد، اما این دفغه مقدار ۶ تا بیشتر Agility در کل و ۰٫۳ بیشتر با هر Level Up شدن دارد. این به همراه یک Agility اضافه ی دیگری است که در Patch 7.21 با او داده شده بود ( ۲٫۲ به ۲٫۵ ). اینها اصلاحاتی بودند که نیازمند Drow Ranger بود.

با داشتن چندین Counter مانند Slark, Phantom Assassin و Centaur WarRunner ( که همگی فعلا در Meta جای خود را از دست دادند )، هیروی Drow Ranger در بهترین جای خود قرار دارد.

بازیکنان حرفه ای Drow Ranger را در Pick های آخری میگرفتند یا بصورت Slow خودشان را نشان می دادند ( که Counter ای Pick نشود ). امروز Virtus Pro بازی را با پیک های اولیه ی Drow Ranger + Beastmaster در مقابل Team Liquid شروع کرد. تا الان Drow Ranger در همه ی بازی های MDL DisneyLand Major پیک/بن شده است.

قدرت Drow Ranger در این حالتش توانسته تا ۶ هفته دوام آورده ( بعد از Patch 7.21d ) ولی Pick/Ban مداوم این هیرو در Minor و Major اخیر مطمئنا توجه Valve را جلب می کند که در مورد جایگاهش در Meta تصمیمی بگیرد، و Patch جدیدی هم بزودی خواهد آمد. تمامی طرفداران Drow Ranger بهتر است تا قبل از اینکه هیرو جایگاهش را دوباره از دست بدهد، آنرا Pick کنند.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *